RN73H2ATTD8871D10
MFR.Part #
RN73H2ATTD8871D10
JLCPCB Part #
C2561871
Description
-55℃~+155℃ 125mW 8.87kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS