RN73H2ATTD8453B25
MFR.Part #
RN73H2ATTD8453B25
JLCPCB Part #
C2538317
Description
-55℃~+155℃ 125mW 845kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS