RN73H2ATTD8252B10
MFR.Part #
RN73H2ATTD8252B10
JLCPCB Part #
C4058769
Description
-55℃~+155℃ 125mW 82.5kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS