RN73H2ATTD8200A05
MFR.Part #
RN73H2ATTD8200A05
JLCPCB Part #
C4195143
Description
-55℃~+155℃ 125mW 820Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS