RN73H2ATTD7961A25
MFR.Part #
RN73H2ATTD7961A25
JLCPCB Part #
C2571508
Description
125mW 7.96kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS