RN73H2ATTD7682C50
MFR.Part #
RN73H2ATTD7682C50
JLCPCB Part #
C2543658
Description
-55℃~+155℃ 125mW 76.8kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS