RN73H2ATTD7681B25
MFR.Part #
RN73H2ATTD7681B25
JLCPCB Part #
C4333883
Description
-55℃~+155℃ 125mW 7.68kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS