RN73H2ATTD7152C25
MFR.Part #
RN73H2ATTD7152C25
JLCPCB Part #
C2538737
Description
125mW 71.5kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS