RN73H2ATTD6731B10
MFR.Part #
RN73H2ATTD6731B10
JLCPCB Part #
C2574380
Description
-55℃~+155℃ 125mW 6.73kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS