RN73H2ATTD5693D25
MFR.Part #
RN73H2ATTD5693D25
JLCPCB Part #
C3928404
Description
-55℃~+155℃ 125mW 569kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS