RN73H2ATTD48R7F100
MFR.Part #
RN73H2ATTD48R7F100
JLCPCB Part #
C3942477
Description
-55℃~+155℃ 125mW 48.7Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS