RN73H2ATTD47R5D100
MFR.Part #
RN73H2ATTD47R5D100
JLCPCB Part #
C4341982
Description
-55℃~+155℃ 125mW 47.5Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS