RN73H2ATTD4701F50
MFR.Part #
RN73H2ATTD4701F50
JLCPCB Part #
C2510761
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.7kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS