RN73H2ATTD4531F25
MFR.Part #
RN73H2ATTD4531F25
JLCPCB Part #
C2510303
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.53kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS