RN73H2ATTD3791F25
MFR.Part #
RN73H2ATTD3791F25
JLCPCB Part #
C4333281
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.79kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS