RN73H2ATTD3613D10
MFR.Part #
RN73H2ATTD3613D10
JLCPCB Part #
C4034751
Description
125mW 361kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS