RN73H2ATTD33R6F25
MFR.Part #
RN73H2ATTD33R6F25
JLCPCB Part #
C4119096
Description
-55℃~+155℃ 125mW 33.6Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS