RN73H2ATTD3282B50
MFR.Part #
RN73H2ATTD3282B50
JLCPCB Part #
C2542596
Description
-55℃~+155℃ 125mW 32.8kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS