RN73H2ATTD3201F10
MFR.Part #
RN73H2ATTD3201F10
JLCPCB Part #
C2561660
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.2kΩ Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS