RN73H2ATTD30R0F100
MFR.Part #
RN73H2ATTD30R0F100
JLCPCB Part #
C2511632
Description
125mW 30Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS