RN73H2ATTD2770B50
MFR.Part #
RN73H2ATTD2770B50
JLCPCB Part #
C2539086
Description
125mW 277Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS