RN73H2ATTD26R7D50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2ATTD26R7D50
JLCPCB Part #
C4169398
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 26.7Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS