RN73H2ATTD2670B25
MFR.Part #
RN73H2ATTD2670B25
JLCPCB Part #
C2538208
Description
-55℃~+155℃ 125mW 267Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS