RN73H2ATTD2491B10
MFR.Part #
RN73H2ATTD2491B10
JLCPCB Part #
C3987972
Description
125mW 2.49kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS