RN73H2ATTD2200C50
MFR.Part #
RN73H2ATTD2200C50
JLCPCB Part #
C2545207
Description
125mW 220Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS