RN73H2ATTD21R0C50
MFR.Part #
RN73H2ATTD21R0C50
JLCPCB Part #
C2539250
Description
125mW 21Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS