RN73H2ATTD2051B25
MFR.Part #
RN73H2ATTD2051B25
JLCPCB Part #
C4157264
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.05kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS