RN73H2ATTD1843B25
MFR.Part #
RN73H2ATTD1843B25
JLCPCB Part #
C2538763
Description
125mW 184kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS