RN73H2ATTD1840C25
MFR.Part #
RN73H2ATTD1840C25
JLCPCB Part #
C2539437
Description
125mW 184Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS