RN73H2ATTD1781A05
MFR.Part #
RN73H2ATTD1781A05
JLCPCB Part #
C4177782
Description
-55℃~+155℃ 1.78kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS