RN73H2ATTD1740C50
MFR.Part #
RN73H2ATTD1740C50
JLCPCB Part #
C2542460
Description
125mW 174Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS