RN73H2ATTD1642F100
MFR.Part #
RN73H2ATTD1642F100
JLCPCB Part #
C4306192
Description
-55℃~+155℃ 125mW 16.4kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS