RN73H2ATTD1521C50
MFR.Part #
RN73H2ATTD1521C50
JLCPCB Part #
C2539991
Description
-55℃~+155℃ 1.52kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS