RN73H2ATTD12R1F25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2ATTD12R1F25
JLCPCB Part #
C2509636
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 12.1Ω 125mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS