RN73H2ATTD1204B25
MFR.Part #
RN73H2ATTD1204B25
JLCPCB Part #
C4273039
Description
-55℃~+155℃ 1.2MΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS