RN73H2ATTD11R4F100
MFR.Part #
RN73H2ATTD11R4F100
JLCPCB Part #
C4236597
Description
-55℃~+155℃ 11.4Ω 125mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS