RN73H2ATTD1090C50
MFR.Part #
RN73H2ATTD1090C50
JLCPCB Part #
C2541516
Description
-55℃~+155℃ 109Ω 125mW Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS