RN73H2ATTD1063F100
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2ATTD1063F100
JLCPCB Part #
C2517405
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 106kΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS