RN73H2ATTD1000D50
MFR.Part #
RN73H2ATTD1000D50
JLCPCB Part #
C2515991
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 125mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS