RN73H2ATTD1000A05
MFR.Part #
RN73H2ATTD1000A05
JLCPCB Part #
C3989143
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 125mW Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS