RN73H1JTTD9653D100
MFR.Part #
RN73H1JTTD9653D100
JLCPCB Part #
C4170966
Description
-55℃~+155℃ 100mW 965kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS