RN73H1JTTD95R3F10
MFR.Part #
RN73H1JTTD95R3F10
JLCPCB Part #
C4068527
Description
-55℃~+155℃ 100mW 95.3Ω Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS