RN73H1JTTD9100C50
MFR.Part #
RN73H1JTTD9100C50
JLCPCB Part #
C4332303
Description
-55℃~+155℃ 100mW 910Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS