RN73H1JTTD7411D25
MFR.Part #
RN73H1JTTD7411D25
JLCPCB Part #
C3951838
Description
-55℃~+155℃ 100mW 7.41kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS