RN73H1JTTD6570D25
MFR.Part #
RN73H1JTTD6570D25
JLCPCB Part #
C4267959
Description
-55℃~+155℃ 100mW 657Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS