RN73H1JTTD64R2F10
MFR.Part #
RN73H1JTTD64R2F10
JLCPCB Part #
C4267745
Description
-55℃~+155℃ 100mW 64.2Ω Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS