RN73H1JTTD63R4A25
MFR.Part #
RN73H1JTTD63R4A25
JLCPCB Part #
C3913315
Description
100mW 63.4Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS