RN73H1JTTD47R5D50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H1JTTD47R5D50
JLCPCB Part #
C4099042
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 47.5Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS