RN73H1JTTD45R9F50
MFR.Part #
RN73H1JTTD45R9F50
JLCPCB Part #
C4218924
Description
-55℃~+155℃ 100mW 45.9Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS