RN73H1JTTD3973F25
MFR.Part #
RN73H1JTTD3973F25
JLCPCB Part #
C4044603
Description
100mW 397kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS